Thomas Frohn nieuwe manager Leren en Participeren
Per 1 september start Thomas Frohn als manager Leren & Participeren bij Risse Groep. Met zijn ervaring in het onderwijs en sterke regionale netwerk brengt hij waardevolle kennis mee.
De stap naar Risse Groep voelde voor Thomas meteen goed. “Soms komt er een kans voorbij en ben je fit genoeg om die te pakken.”
Juist de combinatie van leren, participeren en maatschappelijke impact maakte deze keuze voor hem vanzelfsprekend.
In zijn werk zijn leren en participeren onlosmakelijk met elkaar verbonden. “Door mensen kansen te bieden om zich te ontwikkelen, kunnen zij actief meedoen op een manier die bij hen past. Dáár wil ik me graag hard voor maken.”
Thomas kijkt ernaar uit om samen met collega’s en partners verder te bouwen aan de Ontwikkelcampus en om de samenwerking met gemeenten, onderwijs en werkgevers te versterken.
Niek Eijsberg, algemeen directeur Risse Groep: “Met Thomas halen we een echte verbinder in huis met een groot regionaal netwerk. We hebben er alle vertrouwen in dat hij een waardevolle bijdrage gaat leveren aan onze ambities.”
We heten Thomas van harte welkom en kijken uit naar een mooie samenwerking!

