Delen:

24 juli

Christan komt op voor de belangen van SW’ers

Christan komt op voor de belangen van SW’ers

Christan Brunenberg zit nog in de oude Cao SW en is ook lid van de OR, veel nieuwe medewerkers komen in de Cao Aan de slag terecht. Christan: “Ik kom extra op voor de belangen van SW-ers, want dat is een uitstervend ras. Je zit hier als SW-er ook niet vanwege zweetvoeten. Soms blaf ik hard voor deze doelgroep. Ook ben ik voorzitter van de Arbo-commissie. In de OR leer ik mooie dingen. Op vrijdagen kan ik me onder werktijd verdiepen in de stukken. Dat is voor mij anders lastig onder werktijd, omdat ik op de montage-afdeling werk. Voor mij is begrijpend lezen wat moeilijker, daarom krijg ik er wat meer tijd voor. Ik kan iedereen een stageplek in de OR aanraden, ook SW-ers en mensen die onder de Cao Aan de slag vallen.”

“Wanneer je twijfelt om je kandidaat te stellen kan een stageplek uitkomst bieden. Tijdens een stage leer je wat het lidmaatschap inhoudt en kun je uitvinden of je over kwaliteiten en vaardigheden beschikt voor de OR. Het is belangrijk dat je niet te verlegen bent. Je mag ook op de bestuurder reageren. Verder is het belangrijk dat je iedereen die bij de OR betrokken is vriendelijk behandelt. Je kunt in de OR veel leren en je kunt allerlei trainingen volgen. Het is fijn als je van vergaderen houdt.  Je doet meer met de capaciteiten die je hebt en dat is goed voor het zelfvertrouwen. Het lezen van stukken kan best pittig zijn, waak ervoor dat je geen overload krijgt. En Marianne Balogh en anderen hebben vaak het antwoord op je vragen. Je leert in de OR ook zaken waar je eerst vreemd mee was, bijvoorbeeld werken met sharepoint en andere dingen op de computer. Een stage is echt een aanrader!”

Puur

Bij ons kan iedereen zichzelf zijn. Wij zien het unieke in iedereen. De mens en zijn talent staan dan ook echt centraal.

Samen

Samen bouwen we aan een samenleving waarin iedereen meedoet. Dat doen wij graag samen met partners in de regio! Doe jij met ons mee?

DOEN

Bij Risse Groep houden we van doen! Veel collega’s hebben een echte doe-mentaliteit en dat geeft veel energie binnen de organisatie.